Akademia Zdrowia, Cieszyn, Pływanie dladzieci, Pływanie dla dorosłych, Nauka pływania, Nauka pływania dla dzieci, Nauka pływania dla dorosłych, Tenis ziemny, Fitness

Kontakt

 

Dane do korespondencji:
Marcin Cinal
ul. Leopolda Staffa 15
43-400 Cieszyn

Dane do przelewu:
nr konta ING Bank Śląski
28 1050 1083 1000 0092 0458 2457

Wyślij wiadomość 

O MNIE

O mnie

Nazywam się Marcin Cinal i jestem założycielem Akademii Zdrowia, w której odpowiadam za szkolenia w zakresie pływania i sportów zimowych. Od najmłodszych lat czynnie jestem związany ze sportem i aktywnością fizyczną (szczególnie bliskie są mi sporty wodne – pływanie, nurkowanie, żeglarstwo oraz sporty zimowe). Przez wiele lat zdobywałem wiedzę, umiejętności i doświadczenie w zakresie zdrowego i aktywnego stylu życia.

Akademia Zdrowia daje mi możliwość dzielenia się zdobytą wiedzą z innymi co jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji. Tym samym jestem dumny z faktu, iż w życiu mogę łączyć pracę ze swoją pasją. Daje mi to ogromną motywację do tego, by się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę w zakresie zdrowego stylu życia.

Dzięki moim zamiłowaniom ukończyłem studia licencjackie w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie zdobyłem uprawnienia instruktora fitness, snowboard oraz siatkówki. Stopień magistra Zarządzania w sporcie uzyskałem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W Polskiej Akademii Sportu w Warszawie zdobyłem uprawnienia instruktora sportu ze specjalnością pływanie, z kolei uprawnienia instruktora narciarstwa w Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów Narciarstwa (SITN). Jestem również instruktorem tenisa ziemnego oraz ukończyłem kurs ratownictwa wodnego.

Zapraszam do Akademii Zdrowia, która daje Ci możliwość dbania o zdrowie całej rodziny!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress